Vergeet je clubkorting niet op de afrekenpagina!
Je winkelwagen is momenteel leeg!

Welkom op de berichtensjabloon.
Deze blok/groep is niet zichtbaar voor de eindgebruiker.
Wat heb je allemaal nodig of kan je wijzigen?
Je beste vriend zal de 3 platte streepjes bovenaan links worden. Klik die open en je ziet de opdeling van deze pagina. Wil je iets veranderen dan klik je gewoon op het gewenste onderdeel.
Nadat je alles hieronder aangepast hebt verwijder je gewoon nog deze groep (en die bij de productenverzameling) (3 streepjes, klik de groep aan en verwijderen).
Zoals voorbijgaande jaren nemen we opnieuw deel aan de Bashir Run. Met een toegankelijk, supersnel parcours en een aparte wave voor wheelers is dit het ideale evenement om een record tijd te lopen, rollen of wheelen op 1 van de 3 verschillende afstanden.
Wheelers kunnen deelnemen aan de halve marathon en starten in hun eigen wave, 5 minuten voor de massa. Naast dit aparte tijdslot kunnen rolstoelatleten en genieters ook deelnemen aan 1 van de 3 afstanden.
Als je deelneemt kan je opnieuw genieten van parking dicht bij de piste en een centrale stand op de atletiekpiste waar we in alle rust kunnen voorbereiden. Zo kunnen we ons gemakkelijk verzamelen en met alle plaats voorbereiden op de start van deze prachtige wedstrijd! De stand is recht aan de start- en finishzone dus lekker dichtbij.


Wanneer:
Waar:
Inschrijven:
Wens je deel te nemen als wheeler, rolstoelatleet, buddyloper of genieter? Ga naar onze shop, selecteer het juiste ticket en koop je ticket aan!
Wij regelen de inschrijvingen met de organisatie en zorgen dat we samen aan de start kunnen staan.
Ticketprijzen afhankelijk van afstand.
Meer info:
Verwijder ook deze paragraaf!!!
Deze blok/groep is niet zichtbaar voor de eindgebruiker.
We filteren producten op basis van hun tags.
Hoe doen we dit? Bovenaan links zie je de 3 streepjes staan, klik dat open en zoek dan in de groepen naar “~Berichten”.
Klik op “Berichten”, we zien nu in de rechterkolom onder “Instellingen – Blok” de instellingen staan voor deze blok.
We scrollen helemaal naar onderen in de instellingen en zien daar de Filters staan (hier is dit o.b.v. tags “2024”).
Kies voor “Taxonomiëen” en type de tag die je wil gebruiken om de producten automatisch hieronder in te laden.
Wil je geen tickets laten zien dan verwijder je gewoon de groep.

Free The Wheelers samen met Bashir op een supersnel en toegankelijk parcours.

Steun de Warmste Week door mee te doen aan de Warmste Loop, voor elk wat wils!

Save The Date! De vierde editie van de Warmste Ultra Marathon tvv de Warmste Week!

Geniet mee tijdens onze inclusieve herfstloop in en rond het Poekepark in Aalter!